11/02/2024

Pimaş Tıkanıklık Açma

Pimaş boru, tıkanıklıkları, pimaş gider tıkanıklıkları, pimaş borular neden tıkanır?

 Pimaş borular binalarda birçok yerde kullanılmaktadır.Pimaş aslında PVC maddenen üretilen borulardan birinin marka adıdır. Pimaş, ülkemizde özellikle tesisat ve inşaat sektöründe zaman içerisinde pvc boruların genel adı gibi kullanılmaktadır.

Hem çok fazla kullanım nedeniyle hemde daha büyük cisimlerin atıldığı en işlek noktalardan biri olan tuvalet tıkanması sorunları çok sık karşılaşılan bir durum olmaktadır. Tabi ki oluşan bu tıkanmanın giderilmesi için müdahale edilmesi konusunda aceleci davranılmaması son derece ciddi sıkıntılara neden olarak giderde biriken bütün pis suyun taşmasına neden olup ev yada iş yerlerinizde hem maddi açıdan hemde manevi anlamda olumsuzlara neden olmaktadır. Tabi ki meydana gelen bu sıkıntıların giderilerek sağlıklı bir şekilde pimaş açma işlemlerinin yapılmasını sağlayan firmamızı tercih ederek hem boş yere ödediğiniz yüksek mevlalardan kurtulmuş olacaksınız hemde sadece birkaç saat içerisinde tıkanıklık problemleriniz gidermiş olacaksınız.

Pimaş açma işlemlerinde uygulanan yöntemlerde avrupadan özel ithal edilen cihazların tercih edilmesi sayesinde kırılma yada parçalama ile inşaat alanına dönen evlerinize şahit olmadan çok daha rahat bir şekilde tıkanıklığın önlenmesini sağlayabilirsiniz. Kullanılan bu cihazların tıkalı pimaş açma işlemlerinde pimaşların ulaşılması en zor noktalarında bile son derece modern işlemlerin yapılmasını sağlayarak her açıdan kalıcı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Tıkanıklığın meydana gelmiş olduğu giderlerden içeri sokulan cihazların hattın her noktasında sağlamış olduğu görüntüleme özellikleri ile meydana gelen tıkanmanın noktasal tespitleri yapılarak en doğru bölgelerden içeri yapılan müdahale ile doğru bir biçimde giderilmesi sağlanmaktadır.

Her tıkanıklık da olduğu gibi bu tarz tıkanıklıklarda da görülen pis suların gün yüzeyine çıkması ve etrafa yayılan pis kokular çok ciddi sıkıntılara neden olmaktadır.Bu sıkıntıların giderilmesi için başvurulması gereken adreslerin başında gelen tesisatçılar artık her konuda kendilerini geliştirerek pimaş gideri açma işleminde olabildiğinden daha fazla kendini geliştirerek en kaliteli hizmeti vermektedir. Pimaş tıkanıklıklarının çözümü için tercih edilen cihazlar hiçbir bölgeye zarar vermeden en uzman şekilde pimaş gideri açma işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.